KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271009
nr 1327 1009
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Dansen". Signerad a tergo. Olja på duk, 55x46 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:16:55
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano